Ako nás nájdete

Takto nás nájdete:


Po tom, ako ste prekročili hranicu Chorvátska, pokračujete jazdou smerom Zagreb, následne ďalej smerom Split. Približne 30 km pred Splitom sa nachádza výjazd PRGOMET.

Využite tento výjazd do Trogiru a pokračujte v jazde až do centra mesta Trogir. Na pravej strane sa nachádza trh ovocia a zeleniny. Po ňom odbočíte doprava a pokračujete cestou ďalej, ktorá vedie cez most. Zotrvajte na ľavej strane a pokračujte prejazdom cez druhý most.

Na pravej strane sa nachádza jachtový prístav. Dostali ste sa na ostrov Ciovo..

Hneď za mostom pokračujete cestou doprava až po Okrug Gornji (Je to úzka ulička s ostrými zákrutami). Po približne 3 km pozdĺž pláži pokračujete jazdou mierne do kopca. Nasleduje cesta vedúca až do centra mesta Ciovo. Na ceste oproti, kde sa nachádza pošta, pekáreň, supermarket a lekár, odbočte doprava. Po približne 350 m sa dostanete k vidlicovej križovatke (zber odpadu). Odbočte doprava smer Businci. Pokračujte cestou až po miestnu tabuľu. Pri prvej možnej príležitosti odbočte doľava (je to zároveň cesta vedúca k malej pláži) a odbočte znova doľava do slepej uličky.

Náš dom sa nachádza na ľavej strane!